Ярмоленко забив переможний гол за "Вест Гем" у матчі з "Челсі"

Гол українського футболіста Андрія Ярмоленка приніс "Вест Гему" перемогу над "Челсі" в чемпіонаті Англії

У матчі 32-го туру прем'єр-ліги Ярмоленко вийшов на заміну на 78-й хвилині за рахунку 2:2. Українець забив переможний гол на 89-й хвилині гри. Для нього цей м'яч став четвертим у нинішньому сезоні.

До цього, на 42-й хвилині арбітр Мартін Аткінсон призначив пенальті у ворота "Вест Гема", який успішно виконав вінгер "Челсі" Вілліан. У компенсований час першого тайму півзахисник "Вест Гема" Томаш Соучек забив у відповідь.

На 51-й хвилині хавбек Майкл Антоніо вивів "Вест Гем" вперед. На 72-й хвилині Вілліан оформив дубль і зрівняв рахунок.

"Вест Гем" переміг "Челсі" 3:2, набрав 30 очок та займає 16-те місце. "Челсі" з 54 пунктами йде четвертим.