"Десна" відсунула "Динамо" на третє місце в чемпіонаті України

У 29-му турі чемпіонату України з футболу "Десна" перемогла "Колос" та вийшла на друге місце в турнірній таблиці

У Чернігові "Десну" на 9-й хвилині вивів вперед Пилип Будківський. Незадовго до перерви перевагу господарів поля збільшив Денис Фаворов. На 78-й хвилині він реалізував пенальті та довів рахунок до розгромного.

Ще один гол за "Десну" на 87-й хвилині забив Сергій Старенький. "Колос" відповів на 89-й хвилині точним ударом Олега Кожушка.

Остаточний результат у компенсований арбітром час встановив хавбек "Десни" Андрій Тотовицький.

"Десна" перемогла "Колос" 5:1, набрала 55 очок та вийшла на друге місце. Чернігівці випередили за додатковими показниками "Динамо", у якого теж 55 пунктів.

"Колос" має 29 балів та йде шостим. Лідирує з 75 очками "Шахтар", який достроково гарантував собі чемпіонство.

Чемпіонат України

29-й тур

5 липня

"Десна" – Колос" 5:1

Голи: Будківський, 9, Фаворов, 37, 78 (пен.), Старенький, 87, Тотовицький, 90+1 – Кожушко, 89