"Зоря" не змогла випередити "Динамо" в УПЛ

У 29-му турі чемпіонату України з футболу "Зоря" зіграла внічию з "Олександрією" та втратила шанс випередити "Динамо"

У Запоріжжі на 19-й хвилині у рахунку повела "Олександрія", за яку забив Валерій Лучкевич. "Зоря" відігралася наприкінці першого тайму зусиллями Дмитра Хомченовського.

На 54-й хвилині команду Віктора Скрипника з пенальті вперед вивів Владлен Юрченко. Проте, "Зоря" не втримала перемогу – на 76-й хвилині хавбек "Олександрії" Максим Третяков реалізував ще один одинадцятиметровий та відновив рівновагу.

"Зоря" зіграла з "Олександрією" внічию 2:2, набрала 54 очка та займає четверте місце. Луганчан випереджають "Десна" та "Динамо", які мають по 55 пунктів. "Олександрія" з 44 балами п'ята.

Лідирує з 75 очками "Шахтар", який достроково гарантував собі чемпіонство.