НБУ затвердив плани роботи держбанків з непрацюючими кредитами


фото: bank.gov.ua
НБУ затвердив плани роботи державних банків з непрацюючими кредитами, що було одним із структурних маяків програми співпраці України і МВФ

Про це повідомляє пресслужба Національного банку України за підсумками засідання Ради з фінансової стабільності.

"Представники банків презентували оперативні плани зниження обсягів NPL (non-performing loan, непрацюючих кредитів, - ред) протягом наступних трьох років. За підсумками розгляду питання Рада з фінансової стабільності надала свої пропозиції та зауваження й затвердила презентовані плани з умовою врахування банками озвучених пропозицій", - йдеться у повідомленні.

У Нацбанку зазначили, що затвердження планів роботи держбанків зі зниження непрацюючих кредитів було одним зі структурних маяків програми співпраці України з Міжнародним валютним фондом.

Рада з фінансової стабільності також розглянула ризики, що можуть виникнути через визнання неконституційним Закону "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" (за конституційним поданням Верховного Суду України №4/1868(15).

За підсумками засідання, Рада ухвалила рішення про невідкладне створення робочої групи для напрацювання плану дій з мінімізації ризиків для фінансової стабільності у разі прийняття Конституційним судом України рішення за відповідним провадженням. До складу робочої групи увійшли представники Національного банку України, міністерства фінансів і Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

25 січня, 2021 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати