live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"У тому вигляді, в якому є, цей монстр існувати не може": Данілов заявив, що "Укроборонпром" створила РФ для контролю ОПК України

Секретар РНБО Олексій Данілов розповів про своє бачення реформи концерну "Укроборонпром"

Про це він заявив у інтерв'ю УП.

"Що таке "Укроборонпром"? Це та компанія, яка свого часу була зроблена Російською Федерацією для повного контролю над оборонно-промисловим комплексом України", - сказав Данілов.

Він додав, що Саламатін (гендиректор "Укроборонпрому", а потім міністр оборони за часів Януковича – ред.) по тій інформації, яку вони мають – співробітник спецслужби Російської Федерації. 

"І що в нас таке "Укроборонпром" сьогодні? Це частина, і вона на сьогоднішній день не є домінантою в нашому оборонно-промисловому комплексі країни. Багато з’явилося приватних компаній, які займаються цими питаннями, яким монопольно "Укроборонпром" вказував на ціни. Ми вважаємо, що в тому вигляді, в якому є, цей монстр існувати не може", - заявив секретар РНБО.

Данілов додав, що за утримання "Укроборонпрому" платять підприємства військово-оборонного комплексу, які фінансуються за рахунок держави. 

"Ми даємо гроші цим підприємствам, замовляємо ту чи іншу продукцію оборонного призначення, і вони мають поділитися відсотками з "Укроборонпромом". Ну, це не є чесно – це по-перше. По-друге, у нас була відкрита дискусія, відкрита позиція по цьому питанню. І про жодні з’ясування стосунків з "Укроборонпромом" взагалі мови не може бути", - підсумував він.

  • Програма дій уряду передбачає перетворення “Укроборонпрому” в акціонерну холдингову компанію.

новини партнерів

8 серпня, 2020 субота

8 серпня, 2020 субота

7 серпня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати