Ваговий контроль на дорогах: водій вантажівки відмовився зважити авто та висипав щебінь на трасі

Водій вантажівки MAN, який перевозив щебінь, відмовився пройти зважування на пункті габаритно-вагового контролю і почав вивантажуватись серед дороги

Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій в Tеlеgram.

"Безпрецедентний випадок трапився сьогодні на автошляху Н-24 Благовіщенське - Миколаїв. Водій вантажівки MAN, який перевозив щебінь, відмовився пройти зважування на найближчому пункті габаритно-вагового контролю і почав вивантажувати його прямо посеред дороги, щоб уникнути будь-якої відповідальності за можливі порушення", - повідомив Криклій.

За його словами, згідно з товарно-транспортною накладною, виданою ТОВ "Бетонні покриття та технології", щебінь прямував до ТОВ "Техтранс" і призначався для будівництва автодороги Н-11.

"За відмову зупинитись для проходження ГВК за законодавством передбачена адміністративна відповідальність для водіїв", - зазначив Криклій.

Крім цього, у законопроєкті 3743, що зареєстрований у Верховній Раді, за відмову  від проходження ГВК передбачатиметься штраф у розмірі трьох тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

  • Нагадаємо, народні депутати ухвалили в цілому законопроєкт про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань здійснення габаритно-вагового контролю.
  • В Україні вже в семи областях у цілодобовому режимі працюють пункти габаритно-вагового контролю автотранспорту на дорогах.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

8 березня, 2021 понеділок

7 березня, 2021 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати