Журналісти з’ясували імена підозрюваних у вбивстві чеченського опозиціонера в Австрії


фото: oe24
За підозрою у вбивстві в Австрії громадянина Росії, уродженця Чечні Маміхана Умарова затримані Саралі Ахтаєв і Салман Магамадов

Про це повідомляє проект Радіо Свобода "Кавказ.Реалії" з посиланням на джерело в одній із європейських діаспор. Австрійська газета Österreich також пише про якогось Sar Ali A. як про виконавця вбивства.

47-річний уродженець Чечні Саралі Ахтаєв перебрався до Європи в 2002 році, а 37-річний Салман Магамадов – у 2004-му. Обоє мали статус біженців. Про їхній зв’язок із чеченською владою точної інформації немає, але відомо, що Магамадов раніше працював в антитерористичному центрі в місті Урус-Мартан, розповів співрозмовник видання.

Про затримання двох підозрюваних у причетності до вбивства Маміхана Умарова раніше повідомила поліція Австрії. За даними агентства АРА, ввечері в суботу в місті Лінц був затриманий 47-річний виходець із Чечні, якого австрійські спецслужби вважають виконавцем вбивства. У неділю під варту був узятий другий підозрюваний. Він перебував на місці злочину і спершу був допитаний як свідок. Однак слідчі зауважили суперечності в його свідченнях і перевели в статус підозрюваного в причетності до вбивства.

Анзор (Маміхан) Умаров – чеченський блогер, який жив в Австрії з 2007 року. Він критикував Рамзана Кадирова, неодноразово заявляв про нібито причетність співробітників російських силових відомств до вбивства в Європі колишніх чеченських сепаратистів.

  • Умаров був убитий пострілом у голову 4 липня в місті Герасдорф недалеко від Відня. Злочин був скоєний біля входу в будівельну фірму, розташовану в будівлі великого торгового центру.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

6 березня, 2021 субота

5 березня, 2021 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати