live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Путін прагне нової епохи імперій. Це екзистенційний виклик для Заходу - стаття Atlantic Council


фото: reuters
"Путінська агресивна візія нової епохи імперій - це екзистенційний виклик для Заходу. І тепер у нього є ще шістнадцять років для досягнення своєї мети. Якщо Путіна не зупинити в Україні, ціна його стримування буде тільки зростати", - йдеться у статті "Цар Путін прагне нової епохи імперій" для Atlantic Council

Автори статті - заступник міністра закордонних справ України у 2014 році, член Правління Фонду "Відкрий Україну" Данило Лубківський та співзасновниця Українського Кризового Медіа Центру і засновниця One Philosophy Group Наталія Попович. 

Ризики для України сьогодні навряд чи можуть бути ще вищими: "Якщо Україну змусять повернутися в російську орбіту, наслідки цього будуть відчуватися далеко за межами колишнього СРСР".

Саме тому, наголошують автори статті, критично важливо розуміти, що збереження суверенітету України є необхідним не лише для самої держави, а й для всього західного світу

"І словом, і ділом Путін показав, що він відкидає сучасний міжнародний порядок, заснований на правилах, і прагне повернути навспак історію 1991 року", - йдеться у статті. 

Зовнішня політика Кремля залишатиметься агресивною: "Заходу необхідно подивитися ширше й побачити загальний ревізіоністський мотив, який об’єднує, здавалося б, не пов'язані між собою дії Росії, починаючи від військової інтервенції в Сирії та вбивств у ЄС до кібер-атак та дезінформаційних кампаній на Заході". 

"Для європейських політиків більше може бути можливим розглядати такі проекти, як Nord Steam 2, в суто економічному сенсі, а для західних урядів - трактувати цілу низку ворожих російських дій як поодинокі інциденти. Натомість єдиною розумною відповіддю на дедалі більше агресивну Росію є стримування", - йдеться в статті.

Повна версія статті Czar Putin wants a new age of empires за посиланням нижче:

https://www.atlanticcouncil.org/blogs/ukrainealert/czar-putin-wants-a-new-age-of-empires/

новини партнерів

10 серпня, 2020 понеділок

9 серпня, 2020 неділя

10 серпня, 2020 понеділок

9 серпня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати