live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Україна отримала 11,5 млн євро бюджетної підтримки від ЄС


фото: reuters
Україна отримала від Єврокомісії четвертий транш у сумі 11,5 млн євро в рамках угоди між урядом України та ЄС про фінансування програми "Підтримка комплексного реформування державного управління в Україні"

Про це повідомила пресслужба Міністерства фінансів.

"Україна отримала від Європейської Комісії четвертий транш у сумі 11,5 млн. євро в рамках Угоди між Урядом України та Європейським Союзом про фінансування програми “Підтримка комплексного реформування державного управління в Україні”, - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що кошти виділені на безоплатній та безповоротній основі і будуть спрямовані на фінансування видатків загального фонду державного бюджету.

У прес-службі додали, що отримання коштів стало можливим завдяки виконанню Україною ряду умов. Зокрема, завдяки забезпеченню достатнього прогресу у реалізації Стратегії реформування державного управління; реалізації обґрунтованої макроекономічної політики, орієнтованої на стабільність; прогресу у реалізації переглянутої Стратегії розвитку системи управління державними фінансами; прогресу у доступі громадськості до своєчасної, повної та якісної бюджетної інформації.

У прес-службі нагадали, що загальна сума наданої фінансової підтримки ЄС за згаданою угодою про фінансування, з урахуванням отриманих протягом 2017-2019 трьох попередніх траншів, складає 47,1 млн євро.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

8 серпня, 2020 субота

7 серпня, 2020 п'ятниця

7 серпня, 2020 п'ятниця

6 серпня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати