live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Уряд дозволив "Укрзалізниці" відкласти виплату в бюджет 750 млн грн дивідендів


фото: 5.ua
Уряд схвалив проєкт закону, який передбачає надання "Укрзалізниці" відстрочки з виплати дивідендів до держбюджету за результатами діяльності у 2018-2019 роках

Про це повідомила пресслужба Міністерства інфраструктури.

Згідно з повідомленням, на засіданні 8 липня уряд схвалив розроблений Мінінфраструктури проєкт закону щодо забезпечення додаткових економічних гарантій у зв'язку з поширенням COVID-19 та запровадженням карантину. Проєкт закону передбачає надання "Укрзалізниці" відстрочки з виплати дивідендів до державного бюджету за результатами фінансово-господарської діяльності у 2018-2019 роках.

За словами міністра інфраструктури Владислава Криклія, через карантин цього року були тимчасово зупиненні пасажирські перевезення, що негативно позначилося на чистому прибутку "Укрзалізниці". 

"При цьому, компанія мусила повернути пасажирам значні суми коштів за квитки, що були придбані раніше. До 12% скоротилися і обсяги вантажних перевезень через зниження об'ємів виробництва всередині країни та припинення роботи окремих підприємств-вантажовідправників. Девальвація курсу гривні в І кварталі також негативно зобразиться на прибутках УЗ", - цитує пресслужба слова Криклія.

У пресслужбі зазначили, що відповідно до прийнятого рішення про нарахування дивідендів, "Укрзалізниця" додатково спрямує 60% чистого прибутку за 2018 рік в розмірі 206,2 млн грн на виплату дивідендів до державного бюджету у строк не пізніше 31 грудня 2020 року. Зазначається, що на суму коштів, сплачених вчасно, не нараховуватиметься пеня.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

8 серпня, 2020 субота

7 серпня, 2020 п'ятниця

7 серпня, 2020 п'ятниця

6 серпня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати