З ніг на голову за 5 хвилин: "Мілан" здійснив неймовірний камбек у грі з "Ювентусом"

"Мілан" переміг "Ювентус" в чемпіонаті Італії, поступаючись з різницею у два м'яча

У матчі 31-го туру Серії A рахунок на 47-й хвилині відкрив півзахисник "Ювентуса" Адрієн Рабьо. За 6 хвилин Кріштіану Роналду зміцнив перевагу туринців у рахунку.

На 62-й хвилині арбітр призначив пенальті у ворота "Ювентуса", який реалізував Златан Ібрагімович. Через 4 хвилини хавбек "Мілана" Франк Кессьє зрівняв рахунок. На 67-й хвилині Рафаел Леау вивів "Мілан" вперед. На 80-й хвилині форвард "Мілана" Анте Ребіч забив гол і встановив підсумковий рахунок зустрічі.

"Мілан" переміг "Ювентус" 4:2, набрав 49 очок та вийшов на п'яте місце. "Ювентус" має 75 пунктів та йде першим.

Чемпіона Італії

31-й тур

7 липня

"Мілан" – "Ювентус" 4:2

Голи: Ібрагімович, 62 (пен.), Кессьє, 66, Леау, 67, Ребіч, 80 – Рабьо, 47, Роналду, 53