Малиновський віддав гольовий пас у другій поспіль грі за "Аталанту"

Український футболіст Руслан Малиновський віддав результативну передачу в другому поспіль матчі за італійську "Аталанту"

Український півзахисник розпочав матч 31-го туру чемпіонату Італії проти "Сампдорії" у запасі та вийшов на заміну на 69-й хвилині. За 6 хвилин Малиновський віддав гольовий пас на Рафаеля Толоя, який забив перший м'яч у ворота генуезців.

У підсумку "Аталанта" перемогла "Сампдорію" 2:0, набрала 66 очок та займає третє місце в Серії A. Бергамців випереджає "Ювентус", у якого 75 пунктів та "Лаціо",що має 68 балів.

Малиновський віддав результативний пас у другому матчі поспіль, у 30 турі він допоміг "Аталанті" переграти "Кальярі" – 1:0.

Загалом у нинішньому сезоні українець зіграв 36 матчів, забив 6 голів та віддав 4 результативні передачі .