live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Оргкомітет книжкової премії "Еспресо. Вибір читачів 2020" оприлюднив склад експертного журі у номінації "Література для дорослих"

Експертне журі книжкової премії "Еспресо. Вибір читачів 2020" у номінації "Література для дорослих" розпочало свою роботу

До складу журі Премії увійшло 15 експертів серед яких: літературознавці, викладачі ВНЗ, критики, журналісти та інші представники галузі. Всі експерти незалежні та не представляють інтереси жодного видавництва.

Марина Лазаренко - координаторка проекту "Відкрита бібліотека".

Ніна Головченко - літературна критикиня, кандидатка педагогічних наук, доцентка; членкиня НСЖУ.

Ярина Цимбал - літературознавиця, кандидатка філологічних наук, наукова працівниця Інституту літератури ім. Т. Г. Шевченка НАН України.

Оксана Щур - кураторка Літературної лабораторії “Мистецького арсеналу”, літературний критик.

Олег Соловей - літературний критик і літературознавець. Доцент кафедри теорії та історії української і світової літератури Донецького національного університету імені Василя Стуса.

Ольга Деркачова - письменниця, доктор наук, Прикарпатський університет (Івано-Франківськ).

Сергій П’ятаченко - доцент кафедри зарубіжної літератури Сумського державного педагогічного університету, кандидат філологічних наук, поет, член НСПУ.

Софія Філоненко - професорка Бердянського державного педагогічного університету.

Софія Челяк - програмна директорка ГО "Форум видавців", культурна менеджерка, перекладачка.

Ірина Троскот - головна редакторка сайту "ЛітАкцент".

Христина Букатчук (Кухарук) - літературна критикиня, поетесса, журналістка.

Богдана Романцова - редакторка видавництва "Темпора", літературна критикиня, лекторка.

Вадим Василенко - науковий співробітник, Відділ української літератури ХХ століття та сучасного літературного процесу, Інститут літератури ім. Т. Г. Шевченка;

Світлана Тараторіна - книжкова блогерка, письменниця,проект-менеджерка

Ростислав Мельників - критик, журналіст, літературознавець і поет.

На другому етапі кожен експерт опрацює Довгий список з 97-и книжок,які подали на конкурс 29 видавництв та обере своїх фаворитів. Після голосування будуть визначені по 3 фіналісти у трьох номінаціях, які пройдуть у третій етап.

Книжкова премія "Еспресо. Вибір читачів" заснована телеканалом “Еспресо” у 2017 році та підтримується ГО “Демфорум” з метою відзначати найкращі вітчизняні літературні новинки року та задля підтримки інтересу до читання книжок в Україні. Ми прагнемо, аби видавці знайшли ефективний шлях до читачів через рекомендації, відгуки та оцінку книжок читачами та авторитетними експертами. Особливість нашої Премії полягає у тому, що її переможців на останньому етапі визначають читачі шляхом голосування у бібліотеках по всій Україні.

Переможців Премії оголосять наприкінці листопада 2020 року в ефірі телеканалу “Еспресо”, на сайтах “Espreso.TV” та ГО “Демфорум”.

Все по темі

новини партнерів

8 серпня, 2020 субота

7 серпня, 2020 п'ятниця

7 серпня, 2020 п'ятниця

6 серпня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати