Укрзалізниця у серпні планує відновити повноцінне залізничне сполучення


фото: reuters
У разі покращення епідемічної ситуації Укрзалізниця планує в серпні повноцінно відновити залізничне сполучення

Про це повідомила пресслужба Укрзалізниці.

"У разі покращення епідемічної ситуації Укрзалізниця планує в серпні повноцінно відновити залізничне сполучення", - сказано у повідомленні.

За словами в. о. голови праавління Укрзалізниці Івана Юрика, наразі компанія відновила третину поїздів далекого сполучення та приміських. 

"Наразі в Україні карантин продовжено до 31 липня. Сподіваємося, що в серпні кількість захворювань на коронавірус піде на спад і ми зможемо повноцінно відновити залізничне сполучення з усіма регіонами уже в серпні", - цитує пресслужба слова Юрика.

Він також додав, що зараз до станції Львів курсує 17 поїздів далеко сполучення та 10 приміських.

"Наразі до Львова діють обмеження щодо кількості розміщення пасажирів у вагонах. Це 2 пасажири в купе та СВ, у плацкартних — у шаховому порядку. Але навіть із цими обмеженнями населеність поїздів складає близько 90%. У разі збільшення попиту ми будемо збільшувати кількість поїздів", — зазначив Юрик.

Керівник Укрзалізниці закликав пасажирів дотримуватися санітарних норм під час подорожей залізничним транспортом та перебування на вокзалах.

"Ми сподіваємося на свідоме ставлення наших пасажирів та відповідальність. Найбільше порушень санітарних норм ми фіксуємо в приміських поїздах. Якщо пасажири не реагують на наші зауваження, ми вимушені викликати працівників поліції", — зазначив він.

Крім того, залізничники розглянуть доцільність встановлення на Львівському залізничному вокзалі сучасних інфрачервоних систем скринінгу температури. 

новини партнерів

17 січня, 2021 неділя

16 січня, 2021 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати