Антикарантинні заворушення у Белграді: 19 затриманих, травмовано 2 журналістів

Незважаючи на заборону збирати понад 10 людей у ​​громадських місцях, ввечері у п'ятницю, 10 липня 2020 року, протестувальники знову зустрілися поблизу будівлі Скупщини, сербського парламенту, у Белграді

Вони жбурляли у поліцію каміння й піротехніку, серед поранених є журналісти, передає Еспресо.TV з посиланням на місцеве видання Telegraf.rs.

Правоохоронцями затримано 19 учасників заворушень на вході до Національних зборів. Вони кидали пляшки, коктейлі Молотова, димові шашки, петарди, каміння та різні інші предмети у працівників міліції, репортерів та телевізійних операторів, але також розбили вікна та камери зовнішнього спостереження у будівлі парламенту.

Після того їх відтіснили до площі Миколи Пашича. 

Нападу зазнала знімальна група телерадіокомпанії Pink та двоє співробітників агенції Beta.

Міністр внутрішніх справ Небойша Стефанович заявив, що перед Народними зборами відбуваються жорстокі сцени насильства, і що поліція повинна реагувати, щоб захистити громадський порядок, мир і власність.

"У нас є насильство та розбиття вікон Скупщини, нищення інвентаря, камер на будівлі, пошкодження брами й спроба поранити працівників міліції, в яких летить каміння", - сказав Стефанович.

Серед затриманих уночі є син колишнього міністра гірничо-енергетичної галузі Петра Шкундрича, близького до ексголови уряду, а нині очільника МЗС Сербії, голови Соціалістичної партії Сербії Івіци Дачича. 

Володимира Шкундрича схопили, коли він разом з іншими намагався прорватися всередину Скупщини й бив вікна у будівлі. При собі у нього була маска та бейсбольна битка.

 
 

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

8 березня, 2021 понеділок

7 березня, 2021 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати