"Динамо" не змогло переграти "Олександрію" та випередити "Зорю" в УПЛ

У 30-му турі чемпіонату України з футболу "Динамо" зіграло внічию з "Олександрією" та йде на третьому місці в турнірній таблиці

"Динамо" невдало розпочало матч та пропустило на 23-й хвилині. "Олександрію" вивів вперед Максим Третяков, який реалізував пенальті.

Кияни зрівняли рахунок на 65-й хвилині зусиллями Беньяміна Вербіча. На 75-й хвилині він забив вдруге та вивів динамовців вперед.

Команда Олексія Михайличенка не втримала перемогу. Від поразки "Олександрію" на 89-й хвилині врятував Третяков.

"Динамо" зіграло з "Олександрією" внічию 2:2, набрало 56 очок та займає третє місце. Кияни випередили "Десну", у якої 55 пунктів. "На другу позицію з 57 балами вийшла "Зоря".

На першому місці з 78 очками "Шахтар", який достроково гарантував собі чемпіонство.