"Шахтар" здолав "Десну" у матчі з шістьма голами

У 30-му турі чемпіонату України "Шахтар" переміг "Десну" та не пустив чернігівців на друге місце в турнірній таблиці

"Шахтар" вийшов вперед на 25-й хвилині, коли відзначився Манор Соломон. За хвилину перевагу чемпіонів України збільшив Тете. "Десна" скоротила відставання у рахунку на 29-й хвилині зусиллями Андрія Гітченка.

На 60-й хвилині Майкон відправив у ворота чернігівців третій м'яч, а Олександр Філіппов знову забив у відповідь.

На 69-й хвилині хавбек "Шахтаря" Алан Патрік встановив остаточний рахунок.

"Шахтар", який раніше достроково гарантував собі чемпіонство, переміг "Десну" 4:2, набрав 78 очок та займає перше місце.

Чернігівці з 55 пунктами опустилися на четверту позицію. "Десну" випереджає "Зоря", у якої 57 балів та "Динамо", яке набрало 56 очок.

Чемпіонат України

30-й тур

12 липня

"Десна" – "Шахтар" 2:4

Голи: Гітченко, 29, Філіппов, 62 - Соломон, 25, Тете, 26, Майкон, 60, Алан Патрік, 69