Малиновський забив гол та віддав 2 результативні передачі у чемпіонаті Італії

Український футболіст "Аталанти" Руслан Малиновський забив гол та віддав 2 результативні передачі у матчі чемпіонату Італії проти "Брешії"

У грі 33-го туру Серії А Руслан Малиновський відзначився гольовим пасом вже на 2-й хвилині, коли допоміг забити Маріо Пашалічу.

На 28-й хвилині українець сам відправив м'яч у ворота дальнім ударом. На початку другого тайму Малиновський вдруге асистував Пашалічу, який у підсумку зробив хет-трик.

"Аталанта" перемогла "Брешію" 6:2, набрала 70 очок та вийшла на друге місце. Лідирує із 76 пунктами "Ювентус", який має гру в запасі. У "Інтера" та "Лаціо" по 68 балів та також по матчу в резерві. "Брешія" з 21 очком 19-та.

Загалом у нинішньому сезоні Руслан Малиновський зіграв 38 матчів, забив 8 голів та віддав 7 результативних передач.

Чемпіонат Італії

33-й тур

14 липня

"Аталанта" – "Брешія" 6:2

Голи: Пашаліч, 2, 55, 58, де Рон, 25, Малиновський, 28, Сапата, 30 – Торрегросса, 8, Шпалек, 83