"День другий. Ватра": Рух опору капітуляції анонсував продовження акції "Руки геть від мови!" під Радою

Громадське об'єднання "Рух опору капітуляції" закликало українців вийти 17 липня під Верховну Раду на акцію проти законопроєкту нардепа-"слуги" Максима Бужанського, що пропонує скасувати положення закону про забезпечення функціонування української мови як державної щодо переведення російськомовних шкіл на українську мову викладання

Про це йдеться на сторінці Руху опору капітуляції у Facebook.

"Незважаючи на велелюдний протест громади 16 липня "Слуги народу" і ОПЗЖ вдруге 17 липня хочуть протягнути в парламенті антиукраїнський законопроєкт 2362 "слуги народу" Бужанського, мета якого - тотальна русифікація української освіти. Закликаємо всіх, кому дорога українська мова і українська освіта 17 ЛИПНЯ О 9:30 ЗНОВУ ВИЙТИ ПІД СТІНИ ПАРЛАМЕНТУ і не розходитися доти, доки проєкт Бужанського не буде провалено або знято з розгляду", - написали організатори акції.

Організатори акції також закликали "монобільшість" і голову ВР Разумкова зняти законопроєкт №2362 з розгляду і більше до нього не повертатися. Нардепів організатори акції також закликали голосувати проти цього законопроєкту.

"Кожен, хто проголосує за цей проєкт, стане прямим колаборантом і  учасником російської гібридної війни проти України", - заявили організатори акції.

Раніше нардеп від "Європейської Солідарності" Володимир В'ятрович закликав українців 17 липня продовжити протест проти законопроєкту Бужанського.

  • Нагадаємо, 17 червня Гуманітарний комітет не підтримав законопроєкт №2362 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, щодо навчання державною мовою в закладах освіти” авторства “Слуги народу” Максима Бужанського, що дозволяє навчання в школах не державною мовою.
  • 13 липня, голова Верховної Ради України Дмитро Разумков підтримав розгляд законопроєкту 16 липня в тридцяту річницю Декларації про Суверенітет України.
  • Фракції "Голос" та "Європейська Солідарність" заявили про неприпустимість ухвалення цієї законодавчої ініціативи.
  • Група народних депутатів фракції "Слуга народу" виступила з однаковими заявами за геш-тегом #єдинаДержавна проти освітнього законопроєкту однопартійця Максима Бужанського у Facebook
  • Мовний омбудсмен Тарас Кремінь закликав народних депутатів не підтримувати і зняти з розгляду проєкт закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо навчання державною мовою в закладах освіти" (№2362).
  • Депутати Львівської обласної ради заявили, що протестуватимуть 17 липня біля Верховної Ради проти скандального законопроєкту Бужанського.
  • Нардепа Бужанського внесли до бази "Миротворця" як "українофоба".

новини партнерів

24 лютого, 2021 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати