"Динамо" впевнено перемогло "Зорю" у вирішальному матчі в боротьбі за Лігу чемпіонів

У центральному матчі 31-го туру УПЛ київське "Динамо" перемогло луганську "Зорю" з рахунком 3:1

"Зоря" відкрила рахунок у матчі вже на 2-й хвилині, відзначився колишній гравець "Динамо" Артем Громов. Проте відповідь киян не заставила себе довго чекати Віктор Циганков та Сергій Сидорчук забили свої м'ячі на 14-й і 15-й хвилинах.

Крапку у голах поставив Циганков, який знову відзначився на 34-й хвилині.

Після 31-го туру у турнірній таблиці УПЛ "Динамо" займає другу сходинку і має в активі 59 очок, "Зоря" відстає від киян на 2 бали і йде третьою. Чернігівська "Десна" четверта з 55 пунктами.