Кадиров вимагає від Зеленського нових вибачень та каже йому здатися Путіну


фото: The Toronto Star
Призначений Кремлем керівник Чечні (РФ) Рамзан Кадиров оприлюднив звернення до президента України Володимира Зеленського. Воно з'явилося на офіційному каналі Кадирова у Telegram пізно ввечері в суботу, 18 липня 2020 року

На думку автора повідомлення, глава Української держави досі як слід не вибачився за нібито, як вважає чеченський правитель, приниження його батька, Ахмада Кадирова в "образливому відеоролику, який кілька років тому він розмістив в українському гумористичному шоу", розповідає Еспресо.TV.

"Колись я знав Зеленського як людину, яка, визнавши свою провину, мала честь вибачитися. Це було гідно чоловіка. Але тільки навіщо тепер, після прийнятих вибачень, намагатися зобразити із себе щось, викручуватися, фіглювати, намагатися підняти себе? Тепер же Ви, отримавши повноваження президента України, кожен раз придумуєте нові версії вибачень. Вам доведеться твердо визначитися зі своєю позицією й підтвердити свої вибачення. Якщо ж ні, то Вам доведеться відповісти переді мною", - заявив Кадиров.

Також він сказав Зеленському "зателефонувати Володимиру Володимировичу Путіну й оголосити, що закінчуєте з цією громадянською війною на сході України".

При цьому Кадиров, чиї бійці приймали участь в анексії Криму та бойових діях росіян проти українських військ на Донбасі, а також у замахах на підконтрольній Україні території, повторив тезу російської пропаганди щодо "братовбивчого" характеру цього збройного конфлікту.

  • Нагадаємо, йдеться про використання відеокадрів з тим, як плаче Кадиров, в одній з програм, до створення якої був причетний Зеленський. Там підіймалася тема декомунізації й демонтажу пам'ятників Леніну.
  • Але, як пояснив пізніше сам Кадиров, відзято було його жалобу за померлим батьком.
  • ЗМІ повідомили, що Зеленський, у відповідь на настійне прохання Кадирова-молодшого, вибачився.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

2 грудня, 2020 середа

2 грудня, 2020 середа

1 грудня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати