Малиновський допоміг "Аталанті" залишитися у чемпіонській гонці в Італії

Український футболіст Руслан Малиновський взяв участь у переможному матчі "Аталанти" проти "Болоньї" в чемпіонаті Італії

Малиновський розпочав матч у запасі та вийшов на заміну на 66-й хвилині. На той час "Аталанта" вже повела у рахунку 1:0 – на 63-й хвилині забив Луїс Муріель.

"Аталанта" перемогла "Болонью" 1:0, набрала 74 очка та вийшла на друге місце в турнірній таблиці. Лідирує із 80 пунктами "Ювентус", у "Інтера" 72 бали, "Лаціо" має 69 очок. В усіх конкурентів команди з Бергамо – є по матчу в запасі.

Загалом на рахунку Малиновського у нинішньому сезоні 39 матчів, забив 8 голів та віддав 7 результативних передач.