Ярмоленко забив божевільний гол за "Вест Гем" у заключному матчі сезону

Український футболіст "Вест Гема" Андрій Ярмоленко забив у ворота "Астон Вілли" у заключному матчі чемпіонату Англії

Ярмоленко розпочав матч 38-го туру в запасі та вийшов на заміну на початку другого тайму. Українець відзначився голом на 85-й хвилині – після його удару м'яч рикошетом від захисника по неймовірній траєкторії залетів у ворота.

Таким чином, Ярмоленко врятував свою команду від поразки та встановив остаточний рахунок матчу – 1:1.

"Вест Гем" набрав 39 очок та фінішував в чемпіонаті Англії на 16-й позиції. "Астон Вілла" з 35 пунктами стала 17-ю.

Загалом Ярмоленко у нинішньому сезоні зіграв за "Вест Гем" 23 матча та забив 5 голів.