Малиновський забив гол зі штрафного в чемпіонаті Італії

Український футболіст "Аталанти" Руслан Малиновський забив гол зі штрафного в матчі чемпіонату Італії проти "Парми"

Малиновський вийшов на заміну по перерві та забив на 70-й хвилині. Українець несподівано для суперників пробив по воротах низом та зрівняв рахунок – 1:1. У підсумку "Аталанта" перемогла "Парму" 2:1, набрала 78 очок та за тур до фінішу чемпіонату Італії займає третє місце. "Інтер" має 79 пунктів та йде другим. "Ювентус" із 83 балами достроково гарантував собі чемпіонство.

Руслан Малиновський у нинішньому сезоні зіграв за "Аталанту" 42 матча, забив 9 голів та віддав 7 результативних передач.