"Укрзалізниця" з серпня відновить соцвиплати працівникам та скасує чотириденний робочий тиждень


фото: reuters
"Укрзалізниця" з серпня відновить соціальні виплати та скасує чотириденний робочий тиждень для деяких категорій працівників

Про це повідомила пресслужба "Укрзалізниці".

"З 1 серпня 2020 року Укрзалізниця відновлює всі соціальні виплати, які передбачені галузевою угодою та колективним договором, які до цього були відтерміновані в часі у зв’язку з кризою спричиненою пандемією COVID-19. Також буде скасовано чотириденний робочий тиждень для працівників, яким залишилось до виходу на пенсію три та менше років, батьків-одинаків, які виховують неповнолітніх дітей", - йдеться у повідомленні.

За словами в. о. голови правління "Укрзалізниці" Івана Юрика, компанія отримала змогу скасувати ряд обмежень по соціальних виплатах для працівників завдяки впровадженню антикризового плану, поступовому збільшенню обсягів перевезень вантажів та відновленню пасажирських перевезень.

Так, зазначається, що працівники, які писатимуть заяву на відпустку, у серпні будуть отримувати допомогу на оздоровлення без відтермінування в часі. 

За інформацією компанії, соціальні виплати, які раніше були відтерміновані, здійснюватимуться в декілька етапів та мають бути повністю виплачені до кінця цього року.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

8 березня, 2021 понеділок

7 березня, 2021 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати