"Вагнеровці" мали ліквідувати Лукашенка, як у 79-му СРСР позбувся в Афганістані Аміна, - Піонтковський


фото: nczas.com
Політичний аналітик Андрій Піонтковський (Вашингтон, США) поділився своїм бачення того, у чому полягало завдання бойовиків ПВК "Вагнера" затриманих на околиці Мінська

Про це він розповів в програмі "Студія Захід" з Антіном Борковським на Еспресо.TV.

"Я бачу цю подію як повторення операції 79-го року з ліквідації Аміна. Це група, яка була надіслана ліквідувати Лукашенка, що останнім часом все ж таки завзято пручається повному поглинанню Білорусі. Лукашенку призначено стати новим Аміном. І підготовлено вже - вражаюча гра слів - підготовлено нового "Бабрака", точніше нового Бабарико", - зазначив він.

На думку Піонтковського, банкір Віктор Бабарика, якого не допустили до реєстрації кандидатом в президенти і яикй нині утримується в СІЗО  нібито "повинен буде повернути Білорусь в рідну імперську гавань".

  • Нагадаємо, цього тижня у підпорядкованому пропрезидентській Федерації профспілок Білорусі (голова ФПС Михайло Орда ще й очолює передвиборчий штаб Лукашенка) санаторії "Білорусочка" спецназ КДБ Республіки Білорусь затримав 33 "вагнеровців". Вони нібито мали діяти спільно з опозиціонерами Миколою Статкевичем та Сергієм Тихановським, котрі нині перебувають в ув'язненні. 
  • Статкевич і Тихановський висміяли та відкинули подібні звинувачення.
  • Інші діячі білоруської опозиції назвали події у "Білорусочці" не більше ніж PR-ходом Лукашенка, "колгоспною самодіяльністю" (вислів опозиційного кандидата в президенти 2010 року, політичного в'язня Андрія Саннікова), "холостим політтехнологічним пострілом" (заява журналістки Ірини Халіп) напередодні призначених на 9 серпня президентських виборів.
  • В етері Еспресо.TV один з лідерів незалежної білоруської соціал-демократії, політв'язень режиму Лукашенка Анатолій Лебедько повідомив, що "вагнерівці" часто відпочивали у Білорусі, шоу із затриманням було потрібно лише Лукашенку і є його "грою у виборчій кампанії".
  • При цьому сам Лукашенко ввечері 1 серпня закликав своїх силовиків уникнути "жорстких заходів" стосовно затриманих бойовиків "Вагнера".

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

16 січня, 2021 субота

15 січня, 2021 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати