Львівський ІТ Кластер став найбільшою технологічною асоціацією країни, об’єднавши 100 компаній

Спільнота Львівського ІТ Кластеру стала найбільшою серед технологічних асоціацій та бізнес-об’єднань країни

До кластеру приєдналася компанія, яка стала 100-м учасником. Відтак, за останні 9 років, від об’єднання кількох компаній Кластер виріс до потужної та впливової бізнес-спільноти України. Про це повідомляє Львівський ІТ Кластер, передає "Еспресо.Захід".

Діяльність Львівського ІТ Кластеру спрямована на зміцнення позицій ІТ-індустрії на місцевому та державному рівнях, розвитку української технологічної освіти, інфраструктури та промоції Львова як міста, де розвиваються прогресивні технології. Серед найважливіших проектів Кластеру - технологічна конференція IT Arena та бізнес-конференція Lviv IT Jazz. Крім цього, компанії Кластеру беруть активну участь у модернізації та розробці нових бакалаврських програм у межах проекту IT Expert, а їхні ІТ-спеціалісти розповідають школярам про можливості в ІТ у межах проекту IT Future. З 2016 року 14 інноваційних бакалаврських програм було запущено у 3-х університетах Львова (НУ "Львівська Політехніка", ЛНУ ім. І.Франка та ЛДУБЖД), що є найбільшим показником в Україні.

"Кількість ІТ компаній у Львові зростає і наша спільнота так само збільшується. Львівський ІТ Кластер – прогресивна ком’юніті, яка прагне зробити наше місто таким комфортним для життя, як провідні міста Європи, за допомогою розвитку інфраструктури та якісної технічної освіти. Перетнувши символічний рубіж у 100 компаній, ми впевнено тримаємо першість у переліку найбільших об’єднань технологічних компаній, тому перед нами велика кількість багатообіцяючих проектів для розвитку ІТ-індустрії міста та країни", - розповів керівник Львівського ІТ Кластеру Степан Веселовський.

"Львівський ІТ Кластер cуттєво виріс не тільки з позиції кількості учасників, але й масштабів проектів. Ми готові ділитися досвідом з іншими технологічними кластерами і асоціаціями України, щоб не тільки розвивати ІТ-індустрію Львова,  але й допомагати Україні ставати технологічною країною", – додав голова Наглядової ради Львівського ІТ Кластеру Іван Бабічук.

Нагадаємо також, що з березня цього року Львівський ІТ Кластер допомагає медикам та місту у боротьбі з поширенням COVID-19 у межах проекту United for health. У Львові та області було запущено масове тестування населення та цільове тестування груп ризику, зокрема, медиків та журналістів, які працювали в час пандемії.

Спільно з ІТ-компаніями міста, були закуплені спецкостюми для працівників ПЛР-лабораторій, була запущена програма страхування медиків Львова та області спільно з Львівською облдержадміністрацією, створена карта відслідковування поширення коронавірусу в області та місті, а також чат-бот для контролю здоров’я.