"Нам будуть впарювати ідею можливих переговорів з представниками ОРДЛО": Лапін прокоментував серію захоплень заручників по Україні


фото: nfront.org.ua
Юрист, нардеп VIII скликання Ігор Лапін заявив, що є ризик, що українцям через ЗМІ будуть вкидати ідею можливих переговорів з представниками ОРДЛО і вести наративи Росії

Про це він заявив в ефірі програми "Вердикт із Сергієм Руденко" на Еспресо.TV.

Він прокоментував три захоплення заручників по Україні, які відбулися за останні 2 тижні. Один з них відбувся вчора, 3 серпня, у центрі Києва.

"Єдине, що мене дуже сильно обурює, що під захистом однієї чи двох людей цивільних, президент Зеленський (Володимир Зеленський, - ред.) пішов на переговори з терористами. І, фактично, я так розумію, що це нам будуть впарювати ідею можливих переговорів з представниками так званих ОРДЛО і безпосередньо вести наративи Росії. Будуть нам впарюватися в життя через ЗМІ і так далі. Це є найбільші ризики", - заявив Лапін.

За його словами, це ганебний вчинок з боку Зеленського піти на умови луцького нападника.

"Для мене це позорище, коли президент держави виконує якісь там забаганки терориста. Так можна договоритися до того, що рятуючи одну-дві людини – покласти пів країни. Тому я вважаю, що це є ганебним вчинком з боку президента піти на поводу у терористів. Можливо радники йому так підказали. Але переговорні процеси з терористами повинні вести спеціально навчені люди  і вони знають, де та межа, яку не можна переходити. Уявімо, що наступний терорист забажає зустрічі з Зеленським. Зеленський не приїде. І він візьме і покладе пів автобуса. Що будемо говорити тоді? Хто буде нести відповідальність? Це ж все до першого пострілу, - зауважив юрист.

Лапін наголосив, що такі речі є не то що не професійними, а взагалі допуск президента до цієї ситуації був з боку правоохоронців чи перемовників явною підставою жертвам майбутніх терактів.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

27 січня, 2021 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати