live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Замість штрафів - виправні роботи: депутати пропонують посилити відповідальність за домашнє насильство


фото: promin.cv.ua
Депутати пропонують зробити покарання за домашнє насильство "більш адресним" - замінити штрафи, які кривдники часто виплачують з бюджету сім'ї, на суспільно корисні роботи

Про це написала заступниця голови фракції "Слуга Народу" Євгенія Кравчук.

"Разом із колегами зі Слуги Народу поставила свій підпис під проєктом Закону України 3908-1 "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за вчинення домашнього насильства та насильства за ознакою статі", - написала Кравчук.

За її словами, сьогодні більшість винних у домашньому насильстві сплачують штрафи з сімейного бюджету, через що "діти та інші члени родини страждають подвійно". 

Аби зробити відповідальність за домашнє насильство більш адресною, зауважила Кравчук, депутати пропонують залучати порушників до суспільно корисних робіт з одночасним спрямуванням коштів за виконання таких робіт постраждалій особі.

"Певно, що з мітлою у руках протягом 120-240-360 годин суспільно корисних робіт порушники досягнуть більших успіхів у виправленні своєї поведінки, а члени їхніх сімей не опиняться у скрутному становищі", - підкреслила депутатка.

Також, за її словами, важливим є нововведення щодо можливості розгляду справ про домашнє насильство без присутності самих кривдників, які часто намагаються сховатись від слідства, що значно ускладнює прийняття рішення про покарання.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

 
 

новини партнерів

19 вересня, 2020 субота

18 вересня, 2020 п'ятниця

19 вересня, 2020 субота

18 вересня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати