"Шахтар" розгромив "Вольфсбург" і вийшов у чвертьфінал Ліги Європи

Донецький "Шахтар" обіграв німецький "Вольфсбург" з рахунком 3:0 і вийшов у чвертьфінал Ліги Європи

Поєдинок запам'ятався двома вилученнями. На 68-й хвилині поле покинув захисник "Шахтаря" Давид Хочолава, а ще за дві хвилини матч закінчився для центрбека "Вольфсбурга" Джона Брукса.

Перший гол у матчі забив Жуніор Мораес, який відзначився на 89-й хвилині після передачі Додо. Після чого перевагу подвоїв Манор Соломон. Проте футболісти "Шахтаря" вирішили не зупинятись і за дві хвилини дубль оформив Мораес - 3:0

У чвертьфіналі Ліги Європи "гірники" зустрінуться з переможцем пари "Базель" - "Айнтрахт" (перший матч 3:0).