live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Дозвіл Німеччини на експлуатацію "Північного потоку-2" оскаржують у суді екологи

У Німеччині екологи з організації Deutsche Umwelthilfe (DUH) звернулися до суду зі скаргою на виданий владою Німеччини дозвіл вводити в експлуатацію російський газогін "Північний потік-2"

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Скаргу подано до вищого адміністративного суду землі Мекленбург-Верхня Померанія в Грайфсвальді. Екологи вимагають повторного розгляду заявки на введення газогону в експлуатацію управлінням гірничодобувної промисловості міста Штральзунд.

Екологи із посиланням на наукові дані заявляють, що експлуатація робота трубопроводу може призвести до неконтрольованого витоку метану, а збиток від такого викиду може бути більшим за попередні очікування.

Відповідно до нових наукових даних, під час видобутку газу емісія метану, який у 86 разів шкідливіший для клімату за CO2, є набагато вищою, ніж вважали раніше.

На думку керівника відділу DUH з питань енергетики та захисту клімату Костянтина Цергера, газогін закріплює на десятиліття імпорт Німеччиною шкідливого для клімату природного газу на тлі розвитку кліматичної кризи.

"Ми впевнені, що "Північний поток-2" на основі актуальних наукових відомостей не був би дозволений", - заявив Цергер.

Експерт наголосив, що наразі необхідно взяти до уваги нові методи вимірювання витоків метану, оскільки вони підтверджують вплив трубопроводу на клімат. DUH у своїй скарзі також закликає розглянути це питання в Європейському суді.

  • Нагадаємо, Сенат США погодив оборонний бюджет із новими санкціями проти "Північного потоку-2".
  • Раніше у Кремлі заявили, що санкції США не змінять планів РФ щодо "Північного потоку-2".

новини партнерів

29 листопада, 2020 неділя

28 листопада, 2020 субота

29 листопада, 2020 неділя

28 листопада, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати