"Барселона" перемогла "Наполі" та вийшла до чвертьфіналу ЛЧ

У повторному матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів іспанська "Барселона" перемогла на своєму полі італійський "Наполі"

Перший матч між командами, який відбувся в Неаполі, завершився нічиєю - 1:1.

У повторній грі "Барселону" вперед на 10-й хвилині після кутового вивів вперед Клеман Лангле. На 23-й хвилині другий гол у ворота "Наполі" після ефектного проходу відправив Ліонель Мессі.

Наприкінці першого тайму Луїс Суарес реалізував пенальті та зробив рахунок розгромним.

"Наполі" перед свистком на перерву скоротив відставання зусиллями Лоренцо Інсіньє, який також забив з одинадцятиметрової позначки.

"Барселона" перемогла "Наполі" 3:1 та вийшла до чвертьфіналу Ліги чемпіонів, де зустрінеться з німецькою "Баварією".