Формула-1: Ферстапенн переміг на Гран прі 70-річчя

Нідерландський пілот Red Bull Макс Ферстаппен став переможцем Гран-прі 70-річчя Формули-1 у Великій Британії

9 серпня на автодромі у Сільверстоуні відбулася гонка п'ятого етапу чемпіонату світу Формули-1 Гран-прі 70-річчя.

Її переможцем став пілот Red Bull Макс Ферстаппен, який втрутився в боротьбу пілотів Mercedes і майже відразу після першого піт-стопа вийшов в лідери.

Другим фінішував британський гонщик Mercedes Льюїс Гемілтон. Третім став його напарник фін Валттері Боттас.

Після п'яти етапів в загальному заліку лідирує Гемілтон – 107 очок. Ферстаппен піднявся на друге місце – 77 очок.