live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Маємо залучати супутникові сервіси для моніторингу інфраструктури та боротьби з контрабандою, - Криклій

Міністерство інфраструктури України планує залучати сучасні супутникові сервіси для моніторингу інфраструктури та для боротьби з контрабандою морем, незаконним видобутком природних ресурсів

Про це заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій під час зустрічі з головою Державного космічного агентства України Володимиром Усовим, повідомляє пресслужба міністерства.

“Ми маємо запозичувати кращий зарубіжний досвід і використовувати ті сучасні ресурси та технології, покликані захищати та покращувати нашу інфраструктуру. Сьогодні супутникові сервіси дозволяють не лише виявляти вертикальні зміщення на різних об’єктах інфраструктури, у тому числі, критичної, а й моніторити роботу портів і будівельників, виявляти підозрілі судна у зонах можливої контрабанди та судна, які заходять у порти окупованого Криму, попереджувати незаконний видобуток піску і навіть контролювати дотримання температурного режиму перевізниками. І ми маємо це використовувати вже зараз”, - зазначив Криклій.

Він наголосив, що сучасні супутникові сервіси дозволяють контролювати також стан доріг, мостів, будівель та інших важливих об’єктів, їх якісне будівництво.

Міністр інфраструктури зауважив, що зацікавлений у співпраці з Державним космічним агентством, та наголосив, що використання сучасних супутникових сервісів сприятиме покращенню екології та технічного стану інфраструктурних об’єктів, дасть змогу попереджувати ті чи інші надзвичайні ситуації природного або техногенного характеру. Крім цього, дані супутників можна використовувати для створення транспортної моделі України.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

18 вересня, 2020 п'ятниця

18 вересня, 2020 п'ятниця

17 вересня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати