live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Біланівський ГЗК компанії Ferrexpo передав чергову допомогу медзакладам Кременчука

Лікарня інтенсивного лікування "Кременчуцька" і Кременчуцький обласний онкологічний диспансер отримали дороговартісне медичне обладнання в рамках програми допомоги Ferrexpo від Біланівського гірничо-збагачувального комбінату, що входить в компанію Ferrexpo Костянтина Жеваго

Загальна вартість обладнання - близько 2 млн грн, а всього Ferrexpo вже передала допомоги Кременчуку більш, ніж на 5,5 млн грн.

Кременчуцький онкодиспансер отримав унікальний генератор з електро і ультразвуковим скальпелем, за допомогою якого проводяться високоточні операції без випалу тканин.

За словами керівника Кременчуцького онкодиспансеру Володимира Севідова, такого апарату немає в області, та й в Україні їх можна перерахувати на пальцях.

"З його допомогою можна робити унікальні, "ювелірні" операції. Таке обладнання купити за бюджетні коштів я б не зміг, тому величезне спасибі компанії Ferrexpo за систематичну допомогу і такий цінний подарунок", - додав він.

"Керівник онкодиспансеру звернувся до нас з проханням закупівлі даного обладнання і ми забезпечили цю потребу. Його вартість склала понад 500 тисяч гривень", - зазначив Юрій Химич, Генеральний директор БГЗК

Лікарня інтенсивного лікування "Кременчуцька" отримала гемодіалізний апарат, сучасні багатофункціональні ліжка, каталки для перевезення пацієнтів та витратні матеріали.

Як зазначила директор лікарні "Кременчуцька" Оксана Корлякова, меценати привезли новітнє дороге устаткування, якого дуже не вистачало медустанові.

"Ferrexpo допомагає нам постійно і ми вже звернулися з черговим проханням щодо придбання нової машини швидкої допомоги", - додала вона.

Компанія Ferrexpo продовжує надавати допомогу медичним закладам Полтавської області і всієї України.

Ferrexpo - швейцарська залізорудна компанія з активами в Україні. Основною діяльністю компанії є виробництво та експорт високоякісних залізорудних окатків, які використовуються у виробництві сталі. Ferrexpo є найбільшим виробником і експортером окатків серед країн колишнього СРСР. Поточні виробничі активи - Полтавський та Єристівський ГЗК. Ferrеxpo plc володіє 100% акцій Ferrexpo AG, якій, у свою чергу, належить 100% акцій Полтавського ГЗК і 100% акцій Єристівського ГЗК. У 2019 р. компанія виробила 10,5 млн т залізорудних окатків. Основними споживачами продукції є сталеливарні підприємства з Австрії, Німеччини, Японії, Південної Кореї, Тайваню, Китаю, Словаччини, Чехії, Туреччини, В'єтнаму, а також США. Акції Ferrexpo котируються на основному майданчику Лондонської фондової біржі під тікером FXPO.

 

Все по темі

новини партнерів

19 вересня, 2020 субота

18 вересня, 2020 п'ятниця

19 вересня, 2020 субота

18 вересня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати