live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Уряд змінив правила в'їзду в Україну: встановив один критерій для визначення "зеленої зони" замість двох


фото: dpsu.gov.ua
Відтепер державами зі значним поширенням COVID-19 вважаються ті, де кількість нових зареєстрованих випадків зараження на 100 тис. осіб за остані 14 днів не перевищує кількість таких випадків в Україні

Відповідна постанова Кабміну від 12 серпня №712 оприлюднена на Урядовому порталі.

Згідно з текстом змін до постанови, державою із значним поширенням коронавірусу вважається така, у якій кількість нових зареєстрованих випадків зараження на 100 тисяч населення за останні 14 днів перевищує кількість таких випадків в Україні.

Зазначимо, уряд скасував критерій, згідно з яким державами зі значним розповсюдженням COVID-19 вважалися ті, де кількість активних випадків цього захворювання перевищувала 55 людей на 100 тис. населення впродовж останніх 14 днів.

Згідно з постановою, перелік держав зі значним поширенням COVID-19 формує Міністерство охорони здоров'я та переглядає його кожні сім днів.

Так, іноземці, що прибули в Україну з "червної зони" зобов'язані дотримуватися 14-денної самоізоляції або мати негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19. Тест можна зробити як в Україні, так і за 48 годин до в'їзду в країну. Крім того, іноземці при в'їзді повинні отримати поліс медичного страхування, який покриває витрати на лікування COVID-19.

Додатково зазначається, що уряд розширив перелік осіб, що прибули в Україну з держав із значним поширенням COVID-19, яким не потрібна самоізоляція. Крім осіб, які отримали негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19 за 48 годин до в'їзду в Україну, до цієї категорії додалися особи, які перевозять гемопоетичні стовбурові клітини для трансплантації.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

18 вересня, 2020 п'ятниця

18 вересня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати