Не виключено, що придушувати мирні акцій білорусів допомагали військові з Сербії, - журналіст

Білоруський журналіст та політолог Франак Вячорка встановив імовірну участь сербського спецназу у силових акціях режиму Лукашенка проти білорусів, невдоволених фальсифікаціями на президентських виборах

Про це він написав ввечері 15 серпня 2020 року у себе в твітері, передає Еспресо.TV.

"Я провів своє невелике розслідування. Схоже, сербський підрозділ спеціальних операцій був присутній і міг брати участь у репресивних акціях відносно протестувальників у Білорусі. Сербських солдатів також бачили сьогодні у Бресті", - зазначив Вячорка.

На підтвердження цих слів він наводить світлини з сербськими вояками у Білорусі, датовані 9 (день голосування) та 15 серпня.

Причому, як зазначає Вячорка, якщо сьогоднішня світлина з сербським військовим у супермаркеті в Бресті може пояснюватися його перебування на території країни під приводом проведення навчань, то 9 серпня вояка з відзнакою сербських спецпризначенців бачили на одному з блок-постів на в'їзді до Мінська. 

  • Нагадаємо, що родина Лукашенка підтримує стосунки з сербськими олігархами, братами Драгомиром та Боголюбом Каричами, що мають успішний бізнес у Білорусі.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

9 березня, 2021 вівторок

8 березня, 2021 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати