ОМОН у Мінську розігнав людей, які зібралися біля прохідної МТЗ на підтримку робітників


фото: reuters
У Мінську вранці 19 серпня люди зібралися біля прохідної Мінського тракторного заводу, щоб підтримати робітників, однак їх розігнав ОМОН

Як повідомляє tut.by, до прохідної МТЗ прийшли працівники підприємства, які вчора за домовленістю з гендиректором написали заяви на відпустки за свій рахунок, а також небайдужі люди.

Незабаром ОМОН відтіснив людей, які зібралися біля прохідної. ближче до виходу до метро.

Пізніше люди знову підійшли ближче до заводу, але силовики, до яких до цього моменту прибуло підкріплення, знову не дозволили їм тут знаходитися. Вони обступили людей і відтіснили їх ближче до Палацу культури тракторного заводу, а потім - на протилежну сторону вулиці Долгобродської.

Кореспондент повідомляє, що ОМОН відвів в сторону одного з чоловіків. Невідомо, чи затримали його надалі.

  • Нагадаємо, 16 серпня в Білорусі відбулася найбільша в історії країни акція протесту. Громадяни вимагають звільнити всіх політв'язнів і затриманих на акціях протесту, виплатити компенасації постраждалим від жорстокості силовиків, але головною вимогою є відсторонення від влади Олександра Лукашенка.
  • Лукашенко прилетів до протестуючих працівників підприємств в Мінську на вертольоті та заявив, що вони "погоду не роблять".
  • Крім того. він сказав, що Білорусь існує "завдяки його жорсткості", та пообіцяв "розберетися" з противниками чинної влади.
  • 18 серпня співробітники підприємства "Білоруськалій" припинили видобуток руди після початку страйку, через що їм погрожують звільненням.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

Все по темі

новини партнерів

26 лютого, 2021 п'ятниця

25 лютого, 2021 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати