.

У ТКГ домовилися про розведення сил у чотирьох нових місцях і розмінування на 20 ділянках, - ОПУ

Учасники Тристоронньої контактної групи домовилися про розмінування 20 ділянок у зоні проведення Операції об'єднаних сил на Донбасі, а також про розведення сил і засобів на чотирьох нових ділянках

Про це повідомлє пресслужба Офісу президента України.

"У безпековій групі були досягнуті домовленості щодо 20 ділянок розмінування в межах оновленого плану, передбаченого комюніке Паризького саміту «Нормандської четвірки» від 9 грудня 2019 року. Це дасть змогу просунутися у виконанні домовленостей лідерів Нормандського формату, досягнутих у Парижі, та наблизитися до проведення саміту «Нормандської четвірки» в Берліні. Також українська сторона підтримала необхідність розробки рамкового рішення ТКГ щодо протимінної діяльності, що допоможе оптимізувати подальшу роботу з цього питання. Українська делегація також підтримала пропозиції щодо чотирьох нових ділянок розведення сил і засобів", - йдеться у повідомленні.

Крім того, в ОПУ заявили про прогрес у питанні обміну полоненими.

"У межах гуманітарної робочої групи було досягнуто прогресу в питаннях взаємного звільнення утримуваних осіб. Українська сторона вкотре наголосила на виконанні всіх домовленостей щодо підтвердження списків для взаємного звільнення утримуваних осіб та підтвердила інформацію щодо осіб, яку запитували учасники консультацій. Україна очікує дзеркальних і симетричних дій від іншої сторони", - повідомили в ОПУ.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

5 грудня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати