Дебют Луческу: "Динамо" розгромило "Олімпік" у першому турі УПЛ

У стартовому матчі чемпіонату України з футболу київське "Динамо" перемогло донецький "Олімпік" з рахунком 4:1

Рахунок у матчі відкрив Віталій Буяльський, який забив на 8-й хвилині. Після цього футболіст "Олімпіка" Тарас Завійський переправив м'яч у сітку свої воріт і рахунок став 2:0. Проте футболісти донецького клубу зуміли забити киянам, відзначився Сергій Політило.

У другому таймі гості забили ще два м'ячі. Мова йде про голи Віктора Циганкова та Владислава Супряги. 4:1 - Мірча Луческу вдало розпочинає свій шлях в "Динамо".

Українська Прем'єр-ліга

1-й тур

21 серпня, п’ятниця

"Олімпік" - "Динамо" 1:4

Голи: Політило, 23, - Буяльський, 8, Завійський, 15 (авт.), Супряга, 56, Циганков, 87