"Динамо" впевнено перемогло "Шахтар" у матчі за Суперкубок України

У Суперкубку України з футболу київське "Динамо" перемогло донецький "Шахтар" з рахунком 3:1

Рахунок у матчі був відкритий на 20-й хвилині, головою забив уругваєць Карлос Де Пена. За декілька хвилин кияни подвоїли перевагу, Жерсон Родрігес ефектно перекинув голкіпера "гірників" Андрія Пятова. "Шахтарю" вдалось скоротити відставання на 37-й хвилині, у ворота своєї колишньої команди забив Жуніор Мораес.

Останній гол у протистоянні забив Фран Соль, іспанець відзначився на 83-й хвилині матчу.

Це дев'ятий Суперкубок України для "Динамо". У "Шахтаря" таких трофеїв вісім. Вперше турнір був зіграний у 2004-му році.