"Коли Білорусь розпадеться, Гродненська область відійде Польщі": Лукашенко пояснив, чому тримає війська на західному кордоні


фото: belta
27 серпня президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що проти Білорусі ведеться "гібридна війна"

Про це Олександр Лукашенко заявив у Мінську на нараді, передає "Наша Ніва".

"Ми сьогодні маємо в наявності певний етап гібридної, скажімо прямо, війни проти Білорусі. А як це інакше назвати? Засоби масової інформації та інформаційна сфера вражена цією боротьбою, війною протиборчих сторін. Дипломатична бійня проти нас почалася і на найвищому рівні", - заявив Лукашенко.

Покищо діючий президент зазначив, що "несталі сусіди" Білорусі не тільки відкрито заявляють про свою позицію щодо повторних виборів в країні, але і починають втручатися у внутрішні справи країни, тиснути на державу.

"У наявності дипломатична війна", - додав він.

Лукашенко відзначив, що Білорусь змушена витрачати величезні гроші, "щоб стабілізувати обстановку на західних кордонах", куди перекинуто деякі військові частини.

"Ви бачите ці заяви про те, що якщо Білорусь розпадеться, то Гродненська область відійде Польщі. Вони про це вже відкрито говорять, сплять і бачать. Нічого у них в цьому плані не вийде, це я знаю точно", - розповів Лукашенко.

Підписуйтеся на наш телеграм-канал Новини Еспресо

новини партнерів

2 березня, 2021 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати