ЄС надав прикордонникам системи автоскринінгу температури на 1 млн євро: одну встановили в аеропорту "Бориспіль"


фото: dpsu.gov.ua
Європейський Союз надав Україні дві системи автоскринінгу температури тіла загальною вартістю 1 млн євро, одна з них уже працює в аеропорту "Бориспіль"

Про це повідомила пресслужба Державної прикордонної служби України (ДПСУ).

Згідно з повідомленням, Європейський Союз передав ДПСУ дві стаціонарні системи температурного скринінгу в межах проєкту "Підтримка ЄС у зміцненні інтегрованого управління кордонами в Україні.

Зазначається, що загальна вартість переданого обладнання складає 1 млн грн.

У пресслужбі зауважили, що одна з систем температурного скринінгу упродовж декількох днів вже працює на одному з напрямів в аеропорту "Бориспіль". Вона допомагає прикордонникам виявляти пасажирів із симптомами лихоманки і при цьому мінімально порушує звичну роботу аеропорту та зменшує ризик подальшого поширення інфекції, дозволяє миттєво та безконтактно вимірювати температуру на відстані.

За словами керівника проєкту Арунаса Адоманаса, постійний і безперервний температурний скринінг додатково захищатиме прикордонників від зараження і мінімізуватиме подальше поширення вірусу.

  • Нагадаємо, у Києві на центральному залізничному вокзалі "Київ-Пасажирський" встановили інфрачервоні системи скринінгу температури тіла.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

 

 

 

 

новини партнерів

5 березня, 2021 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати