.

Тіна Кароль та Snoop Dogg випустили спільний трек, слухачі вражені несподіваним фітом


фото: Instagram
Українська співачка Тіна Кароль та всесвітньо відомий американський репер Snoop Dogg представили довгоочікуваний спільний трек

Відео оприлюднено на Youtube.

Із прем'єрою пісні "Blow your mind" Кароль та Snoop Dogg випустили яскраве lyric-video. Продюсером та аранжувальником синглу виступив R&B-виконавець Luca Dayz.

Раніше Кароль розповіла, з чого почалася її співпраця зі Snoop Dogg. За словами співачки, ще рік тому вона підписала контракт з незалежним лейблом в Америці. 

"Я багато працювала над тим, щоб артист з України міг бути конкурентним на цьому ринку. Не тільки в нашій країні. Підписала цей контракт, працювала над альбомом, пройшло багато часу, перш ніж перші кроки цієї роботи стали відомі", - розповіла співачка.

За її словами, свій фрагмент пісні вона записала всього за годину після несподіваного дзвінка представника лейбла. 

"Я сиділа вдома, задзвонив телефон. І представник лейбла мені каже, що у нас для тебе відмінна новина, у нас буде співпраця зі Snoop Dogg. Це був перший шок! А потім мені кажуть, у тебе є всього годину, щоб записати свій шматок в треку! Ще один шок! Всього лише годину! Я тут же подумала, у нас є класні українські автори. Відразу ж знайшла нову пісню одного з наших українських авторів, я з ним співпрацюю, взяла з неї шматочок, вклала, заспівала, зробили текст. І вийшла цілісна картинка", - розповіла Кароль.

Користувачі мережі оцінили роботу співачки. 

"Так приємно, що наша українська співачка зробила спільний хіт з таким відомим виконавцем", "Дуже круто, що Тіночка досягла нового рівня", - пишуть у коментарях під відео на Youtube.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

4 грудня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати