live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

На місцеві вибори в умовах пандемії необхідно додатково виділити 150-200 млн грн, - КВУ


фото: ukranews
У Комітеті виборців України заявили про необхідність виділення додаткових 150-200 млн грн на заходи з протидії поширенню коронавірусу під час місцевих виборів

Про це повідомляє пресслужба КВУ.

"В умовах пандемії на вибори необхідно додатково виділити 150-200 млн грн. Переважна більшість витрат має бути спрямована на захист членів дільничних виборчих комісій", - заявив голова КВУ Олексій Кошель.

Зазначається, що за підрахунками експертів КВУ, для захисту членів виборчих комісій під час проведення їхніх засідань і роботи в дні голосувань під час першого і другого туру виборів необхідно закупити щонайменше 13 млн. захисних масок. Також необхідно закупити дезінфекційні засоби, прилади для вимірювання температури, передбачити заробітну плату для тих, хто вимірюватиме температуру на вході для виборчих дільниць, виготовити інформаційні матеріали.

"Наразі важливо не продовжувати політичні спекуляції на теми можливості проведення виборів, а зосередитися на захисті виборців і найуразливішої групи - майже 500 тис. членів виборчих комісій, які можуть працювати в закритих приміщеннях понад добу. Приклади організації виборів у Республіці Південна Корея, Австралії, Польщі, США показують, що в умовах ретельної підготовки можна організувати виборчий процес і день голосування без суттєвих ризиків для виборців і членів комісій", - зауважив Кошель.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

29 листопада, 2020 неділя

29 листопада, 2020 неділя

28 листопада, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати