.

"Немає об’єктивних передумов": Кравчук заявив, що місцеві вибори поблизу лінії зіткнення відбудуться, але пізніше


фото: suspilne.media
Голова української делегації в ТКГ Леонід Кравчук заявив, що місцеві вибори поблизу лінії зіткнення відбудуться пізніше 25 жовтня

Про це він заявив в коментарі Радіо Свобода.

Кравчук зазначив, що у 18 територіальних громадах, які розташовані поблизу лінії зіткнення в Донецькій та Луганській областях, місцеві вибори відбудуться пізніше, ніж на решті території України, 25 жовтня.

"Не треба говорити загалом, нібито вибори не відбудуться. Це неправильне тлумачення. Треба додавати хоча б одне слово: "Вибори зараз не відбудуться", – тому що немає об’єктивних передумов. Але в принципі вибори відбудуться обов’язково", – наголосив він.

За словами Кравчука, наразі на контрольованих урядом України територіях поблизу лінії зіткнення неможливо гарантувати безпеку учасникам виборчого процесу. Тому вибори і вирішили відтермінувати.

  • Нагадаємо, під час засідання ТКГ 19 серпня Росія поставила ультиматум про зміну Верховною Радою України постанови про місцеві вибори 2020 року, а саме щоб вибори проводилися також на території ОРДЛО
  • 26 серпня народний депутат від фракції "СН" Олександр Качура заявив, що в Верховній Раді створять робочу групу через звернення голови української делегації у ТКГ Леоніда Кравчука щодо виборів в ОРДЛО.
  • 31 серпня голова Верховної Ради Дмитро Разумков запевнив, що жодних постанов, які б пропонували зміни до попереднього рішення ВР щодо проведення місцевих виборів не надходило від суб'єктів законодавчої ініціативи.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

5 грудня, 2020 субота

4 грудня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати