Англія дотисла Ісландію у матчі з двома вилученнями та пенальті

Збірна Англії перемогла у гостях Ісландію у матчі 1-го туру Ліги націй, у якому сталося два вилучення та було призначено два пенальті

Збірна Англії залишилася у меншості на 71-й хвилині, коли за повторне попередження було вилучено Кайла Вокера.

На 90-й хвилині склади команд стали рівними - у ісландців за другу жовту картку було вилучено Сверріра Інгі Інгасона, який також "привіз" у власні ворота пенальті. Одинадцятиметровий реалізував Рахім Стерлінг.

Ісландія могла врятуватися від поразки у компенсований арбітром час, проте Біркір Б'ярнасон не реалізував пенальті.

Англія перемогла Ісландію 1:0.

У групі 2, найсильнішого дивізіону Ліги націй, крім Англії та Ісландії, грають Данія та Бельгія, які зустрінуться сьогодні, 5 вересня, о 21:45.