Україна розгромно програла Іспанії у Лізі націй

Збірна України поступилася у гостях Іспанії у 2-му турі Ліги націй

Збірна України невдало розпочала матч у Мадриді та пропустила вже на 3-й хвилині. Сергій Кривцов збив поблизу своїх воріт Ансу Фаті, пенальті реалізував Серхіо Рамос.

На 29-й хвилині Рамос зробив дубль – він відправив м'яч у ворота головою після тривалого розіграшу кутового.

До розгромного рахунок на 32-й хвилині довів ударом з-за меж штрафного майданчика Фаті.

Підсумковий результат на 84-й хвилині встановив Ферран Торрес.

Збірна України програла Іспанії 0:4 та з 3 очками опустилася на друге місце у групі A4. Команду Андрія Шевченка випередили іспанці, які набрали 4 пункти.

Наступний матч Україна зіграє 10 жовтня у Києві проти Німеччини.