.

"Є непоодинокі звернення громадян": МОЗ перевірить використання коштів, які отримують лікарні для хворих на COVID-19


фото: reuters
У зв'язку зі зверненнями громадян Міністерство охорони здоров'я має перевірити використання коштів, які медзаклади отримують за лікування пацієнтів з коронавірусом

Про це під час брифінгу 7 вересня заявила заступниця міністра охорони здоров'я Ірина Микичак, передає Укрінформ.

"Зараз черговим наказом ми скерували в області відповідні мобільні групи для здійснення моніторингових візитів контролю використання коштів і призначення пацієнтам медикаментів, адже є непоодинокі звернення громадян України про те, що вони змушені купувати препарати , витрачати щодня великі суми для лікування на препарати. Ще раз наголошую, що лікування має бути безоплатне", - повідомила вона.

Микичак зазначила, що і доплати у розмірі 300% медикам, які працюють з хворими на COVID-19 або пацієнтами з підозрою на нього, і фінансуваня придбання медикаментів для лікування хворих на COVID-19 включені до пакетів лікування COVID-19, на які медзаклади укладали договори з Нацслужбою здоров'я.

  • Нагадаємо, Національна служба здоров'я України (НСЗУ) виплатила медичним закладам 3,5 млрд грн на надання допомоги хворим на СOVID-19 або з підозрою на захворювання.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

5 грудня, 2020 субота

4 грудня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати