Журналістка Соколова оприлюднила другу частину записів "вербування" бійців ПВК Вагнера українськими спецслужбами

Яніна Соколова
фото: yanina.tv
Журналістка Яніна Соколова оприлюднила нові плівки нібито вербування українськими спецслужбами російських найманців ПВК "Вагнера", які воювали проти України

Про це вона повідомила у Facebook.

Журналістка пояснила, що нові плівки їй надіслали наприкінці минулого тижня. У файлі були аудіозаписи й документи.

Соколова закликала провести незалежне розслідування зриву спецопераціі спецслужб, яку, на її переконання, все ж планували.

Читайте також: З'явився аудіозапис нібито "співбесіди" українських спецслужб з одним із затриманих у Білорусі "вагнерівцем"

На записі представлені свідчення трьох росіян Олексія Волгіна, Дмитра Григоряна і Дмитра Савицького, які проходять "співбесіду" у підставного куратора.

Волгін розповів, що був у Дебальцевому, Луганську, працював медиком. Його підрозділ "Група Вагнер" збив Іл-76 (14 червня 2014 року над Луганською областю). 

Григорян заявив, що воював на Донбасі з травня 2014-го до серпня 2015-го року, Заходили в Луганську область: були у Краснодоні, Луганську, Дебальцевому, Алчевську, Красному Лучі, Пісках. Сам Григорян був корегувальником або супроводжував вантажі від кордону, працював із ПЗРК, супроводжував бойову техніку, зокрема "Буки".

 Савицький ("Сова") розповів про "роботу" в Слов'янську і поблизу Луганського аеропорту. "Сова" підтвердив, що у нього "було два пуски" з ПЗРК "Ігла" по "великих пташках" із двома влученнями.

 

новини партнерів

27 січня, 2021 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати